0

Online Seyahat Asistanı eSky, Türkiye’de!

eSky Türkiye sayfasına esky.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

eSky Türkiye sayfasına esky.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avrupa ve Güney Amerika’nın en büyük online seyahat acentesi Türkiye pazarına giriş yaptı.

Hakkımızda

2004 Yılında Polonya’da kurulan eSky, Avrupa ve Güney Amerika’nın en büyük online seyahat acentelerinden birisi olmayı başardı. Aldığımız yatırımların ardından küresel bir markaya dönüşüm sürecinde şu an itibariyle 11 ülkede hizmet vermekteyiz. 9 Ülkede ise ofisimiz bulunmakta. Latin Amerika’da eDestinos ismiyle biliniyoruz, Türkiye pazarında ise global ismimizi kullanmayı tercih ettik. Online uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama ve seyahat sigortası hizmetlerinin yanı sıra; profesyonel seyahat danışmanlığı da sağlıyoruz. Yeni hizmetler için de geliştirme çalışmalarımız sürmekte.

Kısaca: Seyahat öncesinde, esnasında ve sonrasında ihtiyacınız olacak tüm hizmetleri, eSky güvencesiyle tek çatı altında toplayarak hem zamandan hem cebinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hedefimiz; 10 Yılı aşkın sürede kazandığımız deneyimi, Türk kullanıcılarının hizmetine sunarak Türkiye’de de lider acenteler arasında yer almak.


Hizmetlerimiz

otel rezervasyonu, uçak bileti, hayat sigortası, araç kiralama.

otel rezervasyonu, uçak bileti, hayat sigortası, araç kiralama.

Uçak Bileti:
Tüm hava yolu firmalarını tek ekranda karşılaştırarak en ucuz uçak biletini satın almanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca anlık güncellenen Fırsatlar servisimiz ile uygun gidiş-dönüş uçuş önerilerinden ilham alarak özgürce seyahat edebilirsiniz.

Otel Rezervasyonu:
Dünya genelinde 400.000’den fazla otelde rezervasyon imkanını, kaliteli hizmet ve en düşük fiyat güvencesi ile birlikte sunuyoruz.

Araç Kiralama:
Dünyanın önde gelen araç kiralama şirketleri ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde, dilediğiniz yerde ekstra indirimlerle en iyi fiyatlara araç kiralamanızı sağlıyoruz.

Sigorta:
Uygun fiyatlı poliçeler ile geniş kapsamlı sigorta hizmetini satın alabilirsiniz.


Neden eSky.com.tr? Nedir Farklarımız?

  • Hepsi Bir Arada: Seyahat için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde! Uçak bileti, seyahat sigortası, otel rezervasyonu, araç kiralama ve profesyonel seyahat uzmanlarımız ile farklı sitelerde saatlerce süren zaman kaybınızı ortadan kaldırıyoruz.
  • Akıllı Kombine Uçuş Önerileri: Düşük tarifeli hava yolları ile kombine uçuş desteği sağlayan tek seyahat acentesiyiz. Peki bu ne anlama geliyor?
    Örneğin: İstanbul’dan Londra’ya seyahat etmek istiyorsunuz fakat direkt uçuş ücretleri bütçenizi aşıyor. İşte tam bu noktada Akıllı Kombine Uçuş sistemimiz devreye girerek, düşük tarifeli hava yolu firmaları ile en ucuz aktarmalı uçuş kombinasyonlarını önerinize sunuyor.
Akıllı Kombine Uçuş Önerileri.

Akıllı Kombine Uçuş Önerileri.

  • Düşük Tarifeli Hava Yolları: Wizz Air, easyJet, Ryanair gibi düşük tarifeli hava yolları anlaşması olan birkaç acenteden biriyiz.
  • Fiyat Alarmı: Aynı uçuş için her gün her saat tekrar tekrar arama yapmayı bırakın! Dilediğiniz güzergah için fiyat alarmı oluşturun, fiyat istediğiniz seviyelere indiğinde size anında bildirelim.

 

Fiyat Alarmı.

Fiyat Alarmı.

 

  • Güncel Uçuş Fırsatları: Tatile çıkmak istiyorsunuz fakat nereye gideceğinize karar veremiyor musunuz? Geliştirmiş olduğumuz özel sistem sayesinde anlık fiyat değişiklerini ve son dakika avantajlarını tespit ediyor ve önümüzdeki 6 ay içerisindeki en uygun uçuşları, Fırsatlar sayfasında önerinize sunuyoruz. Fırsatlar arasında kaybolmamanız için dilediğiniz güzergâha göre filtreleme yapabiliyorsunuz.
  • Profesyonel Müşteri Hizmetleri: Yardıma ihtiyacınız olduğunda 0850 455 16 09 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlarda bizi takip edebilir; sorun, öneri, istek ve diğer görüşlerinizi e-posta aracılığıyla veya facebook sayfamız üzerinden geri bildirimde bulunabilirsiniz. ❤️

Paylaşacaklarımız şimdilik bu kadar. Seyahat ile ilgili makaleler ve mutfağımızdan haberler için bizi takipte kalın! 😉

eSky.com.tr

Online Seyahat Asistanınız