0

Burcunuza göre 2019’da ziyaret etmeniz gereken yerler

Yeni yıl için seyahat planınızı oluşturdunuz mu? Peki burcunuza göre tatil planı yapmaya ne dersiniz? İşte 2019 yılında burcunuza göre gitmeniz gereken yerler:

Koç  (21 mart – 19 nisan)-Hindistan, ABD, İzlanda

Enerji dolu,maceracı, idealist özellikleriyle bilinen Koç burçları, girdikleri ortamın da farkında olmadan enerjisini yükseltirler. Bu nedenle Koç burçları tatillerinde günlük hayatın ritminden uzak, heyecan dolu yerleri tercih ederler.

Boğa (20 nisan– 20 mayıs)- Almanya, İsviçre

Boğa burcu insanı detaycı kişiliği ile tatilini önceden planlamayı ve tüm olanakları önceden hesaplamayı sever. Bu sebepten dolayı gecikmeyi ve son dakika tatil planlarından pek hoşlanmazlar. Boğa burçlarının gezi beklentilerini karşılayacak destinasyonlar Avrupa‘da dır. Düzen, plan, program arayan Boğa burçları seyahatinizi şimdiden planlamaya başlamış olmalısınız.

İkizler (21 mayıs – 20 haziran)-Yunanistan, Viyana, New York

Kişisel sorguları olan ikizler, Maldivler’de havuz başında şampanyalarını yudumlarken de, Yunanistan’ da kamp yaparken de, kendilerini aynı derecede mutlu hissedebilirler. Onlar için önemli olan sosyal ortamlardır. Bu yüzen İkizler burçları büyük şehirlerde, hem yeni yerler keşfederek hem de sosyalleşebilecekleri yerlerde tatil yapmayı tercih ederler.

Aslan (23 temmuz – 22 ağustos)-Las Vegas, Hindistan, Goa

Aslan burçları tartışmasız olarak lüksü ve ihtişamı ararlar. Onlara macera, heyecan dolu geziler verin- yüksek sesli müzikli ortamlar, sıçak destinasyonlar, modern alışveriş yerleri, lezzetli yiyecekler ve çok sayıda macera, işte bunlar Aslan burcu insanını oldukça mutlu eder. Daha alışılmışın dışında yerler aklınıza gelmiyorsa, Las Vegas, Goa’ya veya Hindistan yeterince iyi bir seçim olacaktır.

Bilinmeyeni keşfet

Başak (23 ağustos – 22 eylül)- Dubai, Tokyo

Başak burcu insanları her zaman programa uygun ve rotaları günler önceden planlanmıştır. Eğer Başak burcuysanız Tokyo’yu tercih edin, çünkü yalnızca Japonlar beklentilerinizi karşılayabilir. Dubai, abartılı ve kusursuz hizmetiyle, Başak temsilcilerinin çoğuna hitap eder.

Terazi (23 eylül – 22 ekim)- Paris, Venedik

Teraziler tam bir uyum ve denge aşığıdır. Sanat, estetik ve güzelliğin burcu Terazi burcu insanı müzeleri, sanat galerilerini dolaşmayı ve alışveriş yapmayı severler. Kendileri için uygun yerler Paris ve Venedik’tir. Manzarası olan, keyif veren, coşkusu hiç bitmeyen yerlerde olmak onlara kendilerini iyi hissettirir.

Akrep (23 ekim – 21 kasım)- Yunanistan

Akrep burçları planlı seyahat eder ve gidecekleri yerleri önceden araştırmayı severler. Onlar için kısa bir uçuş gecikmesi, seyahatin olumsuz geçebileceğini düşünmeleri için yeterlidir. Yunanistan Akrep burçları için her zaman iyi bir fikirdir. Tarihi geziler için Atina, keyifli bir dinlenme için Santorini, Mikinos veya Girit Akrepler için başarılı bir seçim olacaktır.

Fırsatlar

Yay (22 kasım – 21 aralık)- Kamboçya, Sri Lanka, Myanmar

Yay için, nerede, kiminle veya ne için olursa olsun seyahat etmek çok önemlidir. Onlar için önemli olan seyahat etmektir! Onları Kamboçya, Sri Lanka, Myanmar veya Nil gezisine götürürseniz, şikayetlerini hiç duymazsınız.

Oğlak (22 aralık – 19 ocak)- Maldivler, Seyşeller

Oğlak burçları lüks bir tatil beldesinde çok mutlu olurlar. Onlar için mükemmel bir tatil Maldivler veya Seyşeller – doğal manzaraların aşırı lüks olanaklarla harmanlandığı yerler tam da Oğlak burçlarının aradıkları özelliklerdir.

Kova (20 ocak– 18 şubat)- Amazon, Kenya

Kova burcu insanları doğayı severler. Onlar için çiçek kokusundan, romantik gün batımından ve güzel sonbahar şelalesinden daha değerli bir şey yoktur. Kendilerini mutlu hissetmeleri için Amazon ormanlarında yürüyüşe veya Kenya’da bir safari yapmaya ihtiyaçları vardır.

Balık (19 şubat – 20 mart)- Himalaya, Afrika

Balıklar lüks aramayacak kadar yaratıcı ve doğalardır. Günün sonunda birçok yeni duygularla dolu olan Balık burçları temiz, konforlu bir yatakta uyumak onları mutlu eder. Himalayalar da yapılacak bir gezi ya da Afrika‘daki bir çöl deneyimi onları harika hissettirecektir.